Kategorie:

Bojlery elektryczne
Bojlery elektryczne z wężownicą
Bojlery płaszczowe
Bojlery bez wężownicy
Bojlery z jedną wężownicą
Bojlery z dwiema wężownicami - solarne
Bojlery z trzema wężownicami
Naczynia wzbiorcze
Akcesoria


Przydatne:

Informacje ogólne o bojlerach
Budowa i działanie bojlerów
Rodzaje bojlerów

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014.

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na pliki cookies
zablokuj je w ustawieniach twojej przeglądarki lub opuść stronę.

Dystrybutor bojlerów

Jednym z głównych dystrybutorów bojlerów na całą Polskę jest firma PROSAT (nazwa pochodzi od pierwszej specjalizacji jaką były zestawy telewizji satelitarnej). Działalność gospodarczą przedsiębiorstwo prowadzi już od 1984 roku. Działalność firmy w Internecie to przede wszystkim portal kotly.com.pl sprzedający systemy centralnego ogrzewania z dowozem gratis na terenie całej Polski.

Koniecznie sprawdź kategorie po lewej, znajdziesz tam duży wybór bojlerów w bardzo atrakcyjnych cenach, które możesz wygodnie zakupić przez internet.

Firma PROSAT jest dystrybutorem pieców centralnego ogrzewania, bojlerów takich firm jak Galmet, Termica, Ermet oraz Biawar a także hurtownią grzejników centralnego ogrzewania KORAD i Regulus. Firma jest niekwestionowanym ekspertem i przodownikiem w dziedzinie techniki grzewczej. Firma zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego, posiada trzy punkty sprzedaży wyspecjalizowane w technice grzewczej: Raciborzu, Krzyżanowicach (woj. śląskie) oraz Kietrzu (woj. opolskie). Więcej informacji na temat firmy PROSAT znajduje się w zakładce "Kontakt".